Akbank Marka ve İletişim Başkanı Beril Alakoç iş hayatındaki başarısını müzik dünyasına taşıdı

NECLA DALAN

Akbank’ın Marka ve İletişim Başkanı Beril Alakoç, tabir yerindeyse on parmağında on marifet olan bir isim… İngiltere’de University Kent at Canterbury Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu. Pazarlama alanında master programını University of the West of England Bristol Business School’da tamamladı. Kariyerine 1998 yılında Unilever’de başladı. 2017 yılına kadar üç yılı Dubai’de olmak üzere üst düzey görevlerde bulundu. 2017’de Petrol Ofisi’ne geçti. Pazarlama departmanını yeniden yapılandırdı, pazarlama alanında marka gelişimine katkıda bulundu. Ekim 2021’den bu yana da Akbank’ın tüm marka ve iletişim çalışmalarına liderlik ediyor.

Her alandan beslenmeye çalıştığını söyleyen Alakoç’un hayatında yüzme ve müziğin önemli bir yeri var. Klasik piyano ve amatör gitarla başladığı müzik serüvenine şan derslerini de ekledi.

“BU ŞARKI KIYMET BİLENLERE GELSİN”

Beril Alakoç, sosyal iş ağında bir paylaşım yaptı ve bir süre önce yayınlanan üçüncü şarkısının klibinin çıktığı açıkladı. Alakoç, paylaşımında “Bu şarkı kıymet bilenlere gelsin…

Renkli bir dünyada yaşıyoruz, her şeyiyle güzel hale getirmek için çaba göstermek lazım. İş hayatında bir amaç edinmek ve onun peşinden koşmak, sosyal hayatında en sevdiğin ne ise onu kalben be sınırları zorlayarak yapmak beni hayata bağlıyor” dedi.

Klipteki şarkının sözleri Beril Alakoç’a müziği Deniz Arcak’a ait. Bu arada Arcak, şarkıya vokal de yapmış. Şarkının sözleri ise şöyle:

Harikalar diyarı bu

Farkında değil çoğu

Sarhoş eder güzelliği

Sabahın ilk saatleri

Uyumak günah sanki

Bitmeyen yıldız geçidi

Parıltısı aşık eder

Gecenin son saatleri

Kıymet onu bilende

Ara bul kendinde

Dilinin ucuna gelir

Sana şarkı söyletir

Kıymet onu bilende

Buldum ben kendimde

Dilimin ucuna gelir

Bana şarkılar söyletir

Oturdum şimdi sahilde

Kulağımda bir melodi

Karşı kıyıdaki tekne

Benim gibi biri sanki

Kıymet onu bilende

Ara bul kendinde

Dilinin ucuna gelir

Sana şarkı söyletir

Kıymet onu bilende

Buldum ben kendimde

Dilimin ucuna gelir

Bana şarkılar söyletir

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x